Haberler / Blog

Bize Heryerden  Ulaşabilirsiniz. Google Maps'teyiz

Google Arama Motorunda veya maps uygulamasında İstanbul Avrupa Yakası Albert Genau Bayiisi olarak Her yere ortak ulaşım  noktasındayız.İncelemek İçin aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.https://www.google.com.tr/maps/uv?hl=tr&pb=!1s0x14cab1fb71baf1df%3A0x6b3aba0b ..

Devamı
Alüminyum Pergola İşimiz Hayırlı olsun

Gelişen  Ürün  gamı ve Pazar ihtiyacı ile birlikte Hizmetlerimize Alüminyum  Pergola Yapım  işlerini de eklemiş bulunuyoruz. Bizlere ve Müşterilerimize Hayırlı olsun ..

Devamı
Slidermax Ürünümüz Teslim Edildi

Sn. Şeker Üzen Bey'i hobi bahçesine yaptığımız @albertgenau isicamli slider max sürme sistem cam balkon ürünümüz teslim edilmiştir. Bu mekanda keyifli anılar biriktirmesini temenni ediyoruz. ..

Devamı
Albert Genau Pahalımıdır?

Pahalı Değiliz. Her Keseye uygun, farklı özelliklerde sistemlerimiz bulunmaktadır. Türkiye'de tek, paslanmaz malzeme ile 30 yıl paslanmazlık garantisi ve Almanya PFB Teknik Enstitüsü'nce sertifikalı, cam balkon sistemi Albert Genau'dadır.Cam Balkon  bir kere yaptır ..

Devamı
SİZDE ALBERT GENAU CAMBALKON VAR MI?

Türkiye’de son bir ayda 17.823 kişi bu soruyu sordu. Bu kadar kişinin bir bildiği olmalı. Siz de cambalkon yaptırırken bu soruyu sormadan cambalkon yaptırmayın. Eğer bulunduğunuz şehirde bayimiz yoksa, cambalkon fiyatı alacağınız veya yaptıracağınız firmaya muhakkak “S ..

Devamı
Giyotin Cam Sistemi Nedir ?

Bu sistemler çoğunlukla, uzaktan kumandalı, motorlu olarak yapılmaktadır. 2 panelli giyotin cam sistemlerinde, bir panel sabit, bir panel hareketli, 3 panelli sistemlerde, 1 panel sabit, 2 panel hareketli olmaktadır. Yüksekliğe göre, 4 panelli giyotin cam sistemleri de ..

Devamı