Haberler / Blog

Parkmavera 3 Projesi Teslim Edildi

Parkmavera-3 Projesinde müşterimizin  istemiş oldugu Albert Genau tiara 08, tiara twinmax ısı camlı balkonlarımız ve jaluzi uygulaması  teslim edilmiştir.  Balkonunda mutlku anılar biriktirmesini temenni ediyoruz. Sağlıcakla kullansınlar. ..

Devamı
“Maksimum ayarlanabilir güneş kontrolü”

“Maksimum ayarlanabilir güneş kontrolü”Jaluzi , ışık girişini düzenlemek amacıyla, lamellerin oryantasyonunun arzu edilen pozisyonda ayarlanmasına imkan vermektedir. Lamellerin eş zamanlı oryantasyonunun hassas sistemi, ara pozisyonların sonsuz sayıda ayarlanabilmesine ..

Devamı
ISICAMLI CAM BALKON ( TWINMAX)

Dört Mevsim Balkon Keyfi !Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden Albert Genau ısıcam'lı cambalkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor. ..

Devamı
VERTİFLEX TWİN  GİYOTİN

tambalkonCambalkon değil. Dünya'da ilk. Albert Genau icadı. Albert Genau'nun patentli tasarımıdır. Tambalkon, cam balkondan farklı olarak tam otomatik, uzaktan kumandalı %100 silinebilir cam sistemidir.Cam paneller, uzaktan kumanda ile açıl ..

Devamı
Bize Heryerden  Ulaşabilirsiniz. Google Maps'teyiz

Google Arama Motorunda veya maps uygulamasında İstanbul Avrupa Yakası Albert Genau Bayiisi olarak Her yere ortak ulaşım  noktasındayız.İncelemek İçin aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.https://www.google.com.tr/maps/uv?hl=tr&pb=!1s0x14cab1fb71baf1df%3A0x6b3aba0b ..

Devamı
Alüminyum Pergola İşimiz Hayırlı olsun

Gelişen  Ürün  gamı ve Pazar ihtiyacı ile birlikte Hizmetlerimize Alüminyum  Pergola Yapım  işlerini de eklemiş bulunuyoruz. Bizlere ve Müşterilerimize Hayırlı olsun ..

Devamı