Hakkımızda

       

Ticaret hayatına ilk okul yıllarında Rahmetli Vahittin Bey’in  ev bütçesine yardım etmek maksatlı şehir pazarlarında küçük ev eşyaları satarak başladı.

2003 yılında İstanbul’da PVC sektörünün   yeni palazlandığı dönemde satış temsilcisi olarak  hayatına devam eden  Sinan  VAHİTOĞLU,  2005-2011 yılları arasında PVC ve Aluminyum  üretim fabrikasında çırak, kalfa ve usta başı olarak devam etti.

2011 yılında ellerindeki iş izlerinin  yoğunluğunu farkettikten sonra eşinin desteği ile aile bireylerinin isimlerinin ilk harflerinden  oluşan  SET Yapı firmasını kurdu. EgePen ve Winsa’nın Tali bayiliklerini de alarak, özellikle Başakşehir Kiptaş  Konutlarında sayısı oldukça fazla olan  PVC montaj ve tamirat işlerini icra ettik.

2016 yılında Bağcılar Evren Mahallesinde bulunan atölyemizi daha kapsamlı ve yenilenmiş makine parklarımız ile yeniden açtık.

2017 yılında Cam Balkonun adı soyadı olan AlbertGenau Markasının İstanbul Ana üretici Bayilik anlaşmasını yaptık.

Yoğunluğunun İstanbul’da olmakla birlikte Tekirdağ’dan  İzmit ve ilçelerine kadar olan  muhtelif yerlerde Aluminyum Doğrama, Ofis Bölme sistemleri, Cam veya aluminyum korkuluk sistemleri, sinekli çeşitleri ile kepenk ve panjur sistemleri, PVC doğrama sistemleri ve Katlanır veya hareketli Cam balkon  sistemlerinin imalat ve montajnı yapmaya devam etmekteyiz.

Set yapı; sektörde ki gelişmeleri her zaman takip eden, süzen ve çok iyi analiz eden, bugün ile birlikte geleceğe bakma çabasında olan, mevcut ile yetinmeyen her zaman için en iyi ürün, hizmet ve kaliteyi kendisine karakter edinmiş bir firmadır. 2017 yılında İstanbul Bayiliğini aldığımız Albert Genau ile; cam balkon sektöründe kendini zirveye konumlandırma çabası ile varoluşunu büyüyerek sürdüren Set yapı, Alüminyum Doğrama, Pvc Doğrama, Sineklik, Korkuluk ile Pergola sistemleri gibi ürünlerin imalat ve montaj işlerini yapan bir firmadır.

 

Cam hayattır, onu işlemek ise bir sanattır. Amacımız Farkımızı hissettirmektir.